O firmie

Przestrzeń publiczna i przestrzeń prywatna zazwyczaj są sobie przeciwstawiane. Mają jednak pewne punkty styczne – świadomość tego wykazali twórcy firmy Silplast, która od początku swojej działalności, czyli od 20 lat, zajmuje się produkcją akcesoriów meblowych. Odnaleźć możemy je wszędzie: w stylistycznie wyszukanych biurach, a także w przytulnych dziecięcych pokojach. Silplast łączy te różne obszary, w których przebywa człowiek, również dlatego, że produkowane przez firmę prowadnice, rury meblowe, profile i fronty aluminiowe oraz inne elementy odnaleźć można w meblach takich firm, jak FORTE SA, Black Red White, Stolpłyt, Meblomaster, Strzyżowskie Fabryki Mebli. Jakość oferowanych towarów doceniają nie tylko obiorcy rodzimi, ale również zagraniczni. Wśród wielu krajów, z którymi Silplast nawiązał współpracę, są Niemcy, a także państwa bałkańskie – Rumunia, Serbia oraz Bośnia i Hercegowina. 
 
Doskonałe wyczucie rynku to nie jedyny atut Silplastu. Jest nim niewątpliwie również budowanie marki w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu. W tym też widać wyraźnie łączenie dwu przestrzeni – ludzi sprawnych i niepełnosprawnych, którzy stanowią 92% załogi. Dzięki takim proporcjom firma Silplast posiada status zakładu pracy chronionej. O tym, że łączenie tych obszarów przynosi doskonałe rezultaty, świadczą liczne certyfikaty, jak choćby tytuł „Rzetelna firma” , i  wyróżnienia, a wśród nich to zdobyte w projekcie „Praca bez stopni”.
 
Akcesoria wytwarzane przez Silplast są duszą mebli – sprawiają, że przedmioty stają się funkcjonalne, przyjazne dla człowieka. Jest to wyrazista cecha także innej płaszczyzny funkcjonowania firmy – sposobu kontaktowania się z klientem, który zawsze może poczuć, że jest dla Silplastu najważniejszy. Dzięki produktom firmy lepiej organizuje swoją meblarską przestrzeń, a fakt, że wszelkie zamówienia realizowane są terminowo i przy zachowaniu najwyższych norm jakości, czyni komunikację z firmą wyjątkowo skuteczną i miłą w odbiorze. Oferując przyjemność profesjonalizmu, zapraszamy do katalogu i osobistego kontaktu. 

Galeria

Nowy
katalog
produktów
Pobierz katalog
Pobierz katalog
Formularz zapytań